Syyskauden avaus 1.9.2018

Kirjoittaja: Toiminnanjohtaja / 25 heinäkuun 2018 / Ei kommentteja

Ilmoittautuminen TÄSTÄ!

Syyskauden avausta vietetään 1.9.2018 klo 9.00 Superpark Vantaassa osoitteessa Tammiston kauppatie 13. Ohjelmassa on mm. edellisellä kaudella menestyneiden uimareiden palkitsemista, tulevan kauden tiedotusasiaa, Coach Karin luento vanhemmille sekä tietysti vapaata temppuilua aktiviteettipuistossa kaikille urheilumielisille. Puisto on varattu seuran yksityiskäyttöön klo 11.00 asti, jonka jälkeen se aukeaa yleisölle. Sisäpuistoon osallistuvilta peritään kuuden euron omakustanneosuus ilmoittautumisen yhteydessä. Voit lunastaa useamman rannekkeen samalla ilmoittautumisella. Seuratapahtumassa lunastettu ranneke on voimassa koko päivän. Muilta osin tilaisuus on maksuton ja myös pysäköinti on alueella maksutonta.

Tervetuloa mukaan koko seuran yhteiseen tapahtumaan!