Rollo 1

Harjoitusajat

Päivä Paikka Aika
Maanantai  Myyrmäki, jumppa sisällä 16.00-17.00 sisäjumppa

17.00-18.00 uinti

Tiistai Myyrmäki, jumppa ulkona 16.30-17.30 ulkojumppa

17.30-19.00 uinti

Keskiviikko  vapaapäivä
Torstai  vapaapäivä
Perjantai Myyrmäki, jumppa ulkona 16.30-17.30 ulkojumppa

17.30-19.00 uinti

Lauantai Tikkurila 10.00-12.00 uinti

12.00-12.30 allasjumppa

Sunnuntai Myyrmäki, jumppa sisällä 10.00-11.00 sisäjumppa

11.00-12.30 uinti

Pääsiäismaanantaina 2.4. ei harjoituksia!

Petri Luotola
040 715 8600
petri.luotola@vanders.fi /

Roosa Hjelm
045 1311 110
roosa.hjelm@vanders.fi

Anttoni Laitinen
050 375 1346
anttoni@vanders.fi

Aleksander  ”Sasha” Sibirtsev
Aleksandr Logvin
Antti Musikka
Clara Korkeamäki
Emmi Halonen
Emmi Nieminen
Ishan Malu
Janika Sjölund
Joonatan Lipiäinen
Julius Seppinen
Leo Währn
Milla Kiviranta
Milo Lauronen
Oona Sarlin
Rebekka Ritmala
Sampo Nord
Sara Santavuori
Veera Oila

Rollo 2

Päivä Paikka Aika
Maanantai  vapaapäivä
Tiistai Myyrmäki 18.00-18.45allasjumppa, 19.00-20.15 uinti
Keskiviikko Myyrmäki 18.00-18.45 ulkojumppa (koriskenttä hallin takana), 19.00-20.15 uinti
Torstai Tikkurila 17.45-19.00 uinti, 19.00-19.45 allasjumppa
Perjantai vapaapäivä
Lauantai Myyrmäki 11.00-12.00 jumppa peilisalissa, 12.00-13.30 uinti
Sunnuntai vapaapäivä

Pääsiäisen harjoitusaikataulun muutokset:
to 29.3. harjoitukset peruttu!
muut harjoitukset normaalisti

Mikko Junninen
mikko.junninen@vanders.fi

Henna Merikivi
henna.merikivi@vanders.fi

Rasmus Hyttinen
Veeti Vepsäläinen
Reko Mikkonen
Jonne Pekola
Benjami Kinnunen
Daniel Guzhov
Neea Nurmela
Otto Harju
Hilda Kupila
Minni Kinnunen
Fiia Immonen
Iivari Sippola
Sumedha Jha
Eliel Espinosa
Iina Pirilä
Niilo Nurmilaukas
Leo Lonkola
Adam Isaev
Markus Komarov
Jesse Kokkonen

 

Rollo 3

Päivä Paikka Aika
Keskiviikko  Martinlaakso  

15.30-16.30

Torstai Martinlaakso 19.30-20.30
Perjantai  Martinlaakso  18.00-19.00
Lauantai  Myyrmäki  8.00-9.00 jumppa

9.00-10.00 uinti

Sunnuntai Myyrmäki 12.30-13.30

Pääsiäisviikolla (26.3-1.4)  ei harjoituksia! 25.3 asti harjoitukset normaalisti.
Normaali harjoitusaikataulu jälleen pääsiäisen jälkeen.

Olli Kantola
040 672 2116
olli@vanders.fi

Maria Lebedeva
maria.lebedeva@vanders.fi

 Hakkarainen Armi
 Ilieva Nora
 Ilieva Vanja
 Jyrävä Jade
 Lahti Emma
 Lopatina Alexandra
 Nord Elias
 Nuorkivi Tytti
 Pasanen Jere
 Pasanen Peik
 Paukkunen Melissa
 Pirttinen Friida
 Risku Nea
 Risto Juho
 Tiihonen Antero
 Tuohino Onni
 Vainioniemi Viivi
 Rantsi Lauri